• Ново
Marey GA5PORT Преносни Пропан Гас Tankless Бојлер, Мали, Бели

Marey GA5PORT Преносни Пропан Гас Tankless Бојлер, Мали, Бели

DEN 4559.76
Залиха

Износ

Ние, исто така, се залага за постојано подобрување, па ги очекуваме вашите коментари и повратни информации и сугестии.Имаме солидна основа во НАС Копното, но исто така започнале со нашиот бизнис во порторико.Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници за било какви прашања.Без електрична конекција е потребна.Без електрична енергија е потребна; пилот светлина ќе се вклучи 100% автоматски преку користење на 2-D батеријата клетки (не се вклучени).Ова е лесно да се носат tankless бојлер ќе ви обезбеди топла вода кога и каде ќе треба тоа, Тоа е совршен за кампување, кабината или дома како back-up за време на испади.Вклучува гас црево со адс одобрени од регулаторот за прикачување на стандардот на течен пропан резервоарот.Дизајниран во САД и тоа вклучува гас црево со адс одобрени од регулаторот.Служи за голем број на апликации, бидејќи за перење на вашиот автомобил, windows чистење, миење на коњ или вашето куче и да ги преземат топол туш.Безбедност, квалитет, иновативност и услугата се камен темелници на Marey е успех.Marey GA5 PORT отворено пропан гас tankless бојлер може да обезбеди до 1.Преносни бојлер од Marey има компактен дизајн и лесна тежина заштедува простор и е лесно да се носат насекаде.За да можете да зачувате до 87% на енергија.По минута за совршен надворешен туш на 115°F излез температурата на водата.

Декларирани својства

Најдобри предлози