• Ново
Philips Avent Природни Брадавица Новороденче Проток - 4 Пакет

Philips Avent Природни Брадавица Новороденче Проток - 4 Пакет

DEN 375.84
Залиха

Износ

Природни latch на должи на широк гради во облик на брадавица.Единствена утеха ливчиња во внатрешноста nippple ја зголемуваат еластичноста и се водат за да се спречи брадавица колапс.Единствен anti-colic вентил.BPA Free и вклучува 4 Брадавиците Големина 1 за Новороденчињата (0m) и Постари.Philips Avent Природни Брадавица Новороденче Проток - 4 Пакет.

Декларирани својства

Најдобри предлози