• Ново
AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Snap На Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за Huawei P9 Плус - Откачени Сива HD Боја, Ultra Light Назад Случај

AMZER Тенок Одговара Дизајнер на рачно изработени Печатени Snap На Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за

DEN 357.84
Залиха

Износ

Тенок заштитен snap на школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Huawei P9 Плус.Shockproof задниот поклопец за вашиот Huawei P9 Plus Ultra light уште Ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Huawei P9 Плус тенок заштитен случај е Ултра тенок случај го штити вашиот Уред од секојдневниот носат и солза.Вклучени AMZER екран чистење комплет нежно чисти вашиот Уред и да го чува бесплатно на smudges, нечистотија и прашина.Отпорност на едно парче задните тенок школка случај слајдови лесно во и надвор од вашиот џеб или торба за размена на инстант телефон пристап.Персонализирајте го вашиот Huawei P9 Плус, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко Школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, Обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Huawei P9 Плус со дизајнер случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози