• Ново
Hicaseer Случај за Huawei P40, Светкавиот Bling Дијамант Кристал Прстен Стојат Сјајна Случај Shockproof 360 степени Прстен стојат Покритие за Huawei P40 6.1 - Виолетова+Сина

Hicaseer Случај за Huawei P40, Светкавиот Bling Дијамант Кристал Прстен Стојат Сјајна Случај Shockproof 360

DEN 414.96
Залиха

Износ

✿[Компатибилен со] : Huawei P40 6.1". ✿[Висок Квалитет] : TPU меки силиконски е особено издржливи, посилни и еластична. ✿[Единствена креативна стил] : ултра-тенок и лесен, тоа лесно може да се стави во џеб или паричникот.Лебдечки сјајот дизајн.3 D течни лебди во внатрешноста на случајот со брилијантен сјај и ѕвезда модели. ✿[Совршена заштита] : случајот може да се заштити вашиот телефон од прашина, прашина, гребнатини, и да се намали штетата предизвикана од судири. ✿[Прст Прстени заградата]: ротира 360 степени за завидна hands-free удобно користење на вашиот мобилен телефон од секој агол.Карактеристики на производот : Ултра-тенок TPU симпатична блескавата 360 степени прст прстен стојат телефон случај.Мекото и издржливи TPU материјал и тенок дизајн донесе подобар стисок.Воздушна перница технологија спречува влијание и гребнатини.Кога телефонот е намален, на четирите агли на воздух перница може да ги апсорбираат вибрациите.На 360-степен заграда може да се управува удобно од секој агол, што ќе ви овозможи да играте игри, да гледате видео записи, филмови, прикажување на слики, итн.Пакет содржи : 1 x 100% сосема нов заштитна маска.

Декларирани својства

Најдобри предлози