• Ново
Премиер-Линија Производи У 9514 Latch Стража-Занишан, 12-Инчен, Месинг Позлатен

Премиер-Линија Производи У 9514 Latch Стража-Занишан, 12-Инчен, Месинг Позлатен

DEN 304.56
Залиха

Износ

Челичната конструкција.Дувачкиот заврши.Ја заштитува вашата врата против принудени влез.Дизајниран за inswinging врати.Опис на производот Оваа latch guard е изградена од челик и доаѓа заврши во месинг.Тој е дизајниран да се заштити вашиот дом од присилен влез.Овој стил latch guard се користи на inswinging врати.Од Производителот Оваа latch guard е изградена од челик и доаѓа заврши во месинг.Тој е дизајниран да се заштити вашиот дом од присилен влез.Овој стил latch guard се користи на inswinging врати.

Декларирани својства

Најдобри предлози