• Ново
Место Ноктите Место Ноктите 18510 5/8 инчи Електро-Поцинкуван 18 Мерач Brads Ноктите 5,000 по Кутија

Место Ноктите Место Ноктите 18510 5/8 инчи Електро-Поцинкуван 18 Мерач Brads Ноктите 5,000 по Кутија

DEN 223.92
Залиха

Износ

Компатибилен со сите 18 Мерач Бред Nailer е.Вклучувајќи Портер-Кабел, Serco, Бо бод, Hitachi, Код за пристап и се Занимаваа. 5/8 инчи 18 Мерач Brads. 5, 000 По Кутија.Електро-Поцинкуван.Место Ноктите е на врвот производителот на осветленост алатки и сврзувачки елементи со голем избор во повеќето секој средено категорија.Нивните производи производство на црвени највисоките стандарди за квалитет за професионална изведувачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози