• Ново
2 парчиња ABS Тркала Брзина Сензор Пред Лево/Десно компатибилен со Мини Купер 2002-2008 Seineca 34526756384 5S11087 SU12540 0844073 ALS2383 SS20123

2 парчиња ABS Тркала Брзина Сензор Пред Лево/Десно компатибилен со Мини Купер 2002-2008 Seineca 34526756384

DEN 611.04
Залиха

Износ

→ Компатибилен со : Мини Купер 2002-2008. → Фитинг Позиција : Предна Оска лево или десно. → Гаранција : 1 Година.Имаме доверба во нашите производи и ги обезбеди сите на нашите клиенти со една година гаранција.Ако постојат проблеми со квалитетот во текот на периодот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со замена или размена на услуги. → Карактеристики : Лесен За Инсталација И Одлични Перформанси. → Гаранција за враќање на парите : ако нашите производи не може да ви помогне да го поправи вашиот автомобил, ние нудиме целосна наплата на услугата.Заменете Директно.Работи Како Оригиналот.Напредни Чип Сензор.Супериорни Перформанси.Долг Животен Век. 34526756384. 5 S11087. SU12540. 0844073. ALS2383. SS20123. Кога на семафорот abs светлина врз.Кога километражата надминува 100,000 километри.Кога возраста на возило достигнува 10 години.Соодветните ОЕМ бројот на вашата оригинална abs сензорот може да се најде во овие локации (како што е прикажано на сликата).Интерфејс спецификација, што се применува на оригиналниот автомобил, нема потреба да се промени и грешки, лесен и брз. 100% Сосема Нов и тестирани пред пратката да се обезбеди секој сензор ќе работат и може да се користи за долго време.ОЕМ Дел Број : . 34526756384. Го Замени Дел Број : . 5 S11087 SU125400844073 ALS2383 SS20123. Пакетот вклучува : . 2 ПАРЧИЊА x ABS Тркала Брзина Сензори ( Напред Лево и Десно ).

Декларирани својства

Најдобри предлози