• Ново
Ensun 89542-0C010 ABS Тркала Брзина Сензор Пред Право за 2001-2007 Sequoia 2000-2006 Тундра Заменува 970-329

Ensun 89542-0C010 ABS Тркала Брзина Сензор Пред Право за 2001-2007 Sequoia 2000-2006 Тундра Заменува 970-329

DEN 516.24
Залиха

Износ

【Премиум Квалитет】 : обновување на анти-брава, сопирачки, систем за безбедно, правилно функционирање со Ensun Anti-Lock Сопирачки Систем Тркала Брзина Сензори.Тој ефикасно ги пренесува на возилото тркала брзина низ темперамент, назад кон анти-брава, сопирачки, систем за контрола на модул.Плус, тоа доаѓа со сите потребни инсталација на хардвер за целосната поправка. 【Директно Одговара】 : Директна замена за соодветна одговара и лесна инсталација, квалитетот на материјалите што се користат, ги исполнува или го надминува ОЕМ стандарди, 100% тестирани пред превозот;. 【Fitment / Компатибилност】 : за 2001-2007 Sequoia 2000-2006 Тундра. 【Замена ОЕМ ( Original Equipment Дел) Број】 : 89542-0 C010. 【Се купи со Доверба】 : Цел од Ensun, ние нудиме гаранција 2 Години, точно грижете се-слободен шопинг искуство;.Ensun е Резервни Бренд, да Обезбеди OE Квалитетни Резервни Делови.2 Години Warranty Return и Наплата Политика : Ние само Гаранција Цената на Делови, Било која инсталација или други надоместоци се неповратни.Пакет Се Вклучени : 1 Antilock Систем За Сопирање Тркала Брзина Сензор Компатибилност : 2001-2007 Sequoia 4.7 L 2000-2006 Тундра 3.4 L 4.7 4.0 L L.

Декларирани својства

Најдобри предлози