• Ново
MIKKUPPA ABS Тркала Брзина Сензор Жица Подигнат 10340314 970040 N15002 Компатибилен со Buick Век Лакрос Регал Рандеву, Кадилак CTS Deville STS, Chevrolet Impala Монте Карло Uplander

MIKKUPPA ABS Тркала Брзина Сензор Жица Подигнат 10340314 970040 N15002 Компатибилен со Buick Век Лакрос Регал

DEN 383.76
Залиха

Износ

На предните Тркала ABS Брзина Сензор Жица Одговара за 05-09 Привлечност, 01-05 Век, 05-09 Lacross, 02-07 Рандеву, 05-07 Terraza, 03-07 CTS, 00-05 Deville, 05-09 SRX, 05-09 STS, 00-16 Impala, 00-07 Монте Карло, 05-09 Uplander, 01-05 Pontiac Aztek, 04-09 Монтана, 05-07 Сатурн Реле.ОЕМ ДЕЛ БРОЈ : N15002, 10340314, 10340316, 1612, 1 P2244, 1 P2036. Замена број 970040. ФУНКЦИЈА : совршена замена за погрешни сензор жица, веднаш бришење на ABS светлата на семафорот.Се дадат точни сигнали за abs за контрола на износот на сопирање сила, спречување на несакани се лизга и да се обезбеди безбедно возење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Висок квалитет на жица и најновите пластични материјали се обезбеди стабилноста.Е подложен на возилото тестирање за да се обезбеди соодветно одговара на долго-траен перформанси.УСЛУГА : Секој MIKKUPPA производ ужива 24-часовен одговор, 60-ден безусловна наплата и со 12 месеци гаранција.Професионални услуги на клиентите ветувањето да се даде сте задоволни решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози