• Ново
WVE од NTK 1P1006 ABS Тркала Брзина Сензор за Полнач, 1 Пакет

WVE од NTK 1P1006 ABS Тркала Брзина Сензор за Полнач, 1 Пакет

DEN 256.56
Залиха

Износ

Кабел обезбеди електрична конекција со разни сензори и активатори.Кога не заменат, возилото може да се доживее повремени или целосна загуба на електрична конекција и/или оксидација на терминали.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат OE спецификации во форма, одговара и функција.Глобална покриеност за увоз и/или домашни апликации.WVE од NTK е водечки извор на напредно возило за електроника компоненти за замена апликации во автомобилската cid и оригинална опрема апликации.WVE нуди високо-технологија на производство, заедно со иновативни решенија и подобрувања на OE дизајни.Секоја компонента или натпревари или се подобрува на OE дизајн за да се обезбеди брз, лесен за инсталација, супериорни перформанси и сигурност.

Декларирани својства

Најдобри предлози