• Ново
Покемон ТЦГ: Мечот и Штитот 7: Развива Небо Изгради & Битка Кутија Екранот

Покемон ТЦГ: Мечот и Штитот 7: Развива Небо Изгради & Битка Кутија Екранот

DEN 694.80
Залиха

Износ

Секој Покемон ТЦГ : Мечот и Штитот—Развива Небо Изгради & Битка Кутија вклучува : 23-картичка Evolution пакет кој клуч картички од сегашните и пред сетови, вклучувајќи 1 на 4 заменик-уметност промо картички 4 Покемон ТЦГ : Мечот и Штитот—Развива Небо бустер пакети 1 дек-градење на совет на состојба.Секој Покемон ТЦГ : Мечот и Штитот—Развива Небо Изгради & Битка Кутија вклучува : 23-картичка Evolution пакет кој клуч картички од сегашните и пред сетови, вклучувајќи 1 на 4 заменик-уметност промо картички 4 Покемон ТЦГ : Мечот и Штитот—Развива Небо бустер пакети 1 дек-градење на совет на состојба.

Декларирани својства

Најдобри предлози