• Ново
Вода Carafe Пластични Ладна Вода Литургија со Чаши Транспарентен Вода во Стомна Постави Голем Капацитет Jug за Домашен Сок Iced Чај Iced Чај Стомна (Боја : Црна)

Вода Carafe Пластични Ладна Вода Литургија со Чаши Транспарентен Вода во Стомна Постави Голем Капацитет Jug

DEN 1755.84
Залиха

Износ

Тоа е многу погодна за пополнување вода или со вашите пријатели и семејство.За разлика од стакло стомна, оваа пластика стомна вода во собата е многу лесен и трајни производи за употреба.Тоа е анти-нула и анти-влијание и не е лесно да се кршат.Одговараат за дом да ги користите, исто така, безбедни се за деца.Совршен стомна за топли и ладни пијалоци и, како што се вода, чај, кафе,итн.Дршката дизајн е лесно да ги собереш и да користат и лесно да се стави долу.Поклопецот дизајн е погодно за полевање на вода и го спречува водата јавните.Совршен објект за забавна и kinki.Име : Литургија Set Material : Plastic Capacity : 2000ml Size : Околу 18.50 X13.50 X13.50cm/7.27 X5.31 X5.31inch1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-1 носители cm, ве молиме understand2. Не постојат други производи, освен производите во производот photos3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Декларирани својства

Најдобри предлози