• Ново
Luxshiny Стомна Вода, Пијалаци Стомна Чаша Сок Стомна Ладна Вода Стомна со Капак и да се Справи за Домашна Ресторан

Luxshiny Стомна Вода, Пијалаци Стомна Чаша Сок Стомна Ладна Вода Стомна со Капак и да се Справи за Домашна

DEN 342.96
Залиха

Износ

Материјал : стомна вода е направен од премиум стакло и нерѓосувачки челик материјал, издржлив за долго време се користи.Капак и се справи со дизајн : дршката е дизајниран за лесно да ги пренесувате и за природни фрлаат.И капакот може да ги заштити пијалоци во внатрешноста од прашина.Мултифункционален : На пијалаци стомна е погодна за вода, сок, чај, и други пијалоци.Одлично за собирање : На пијалаци стомна е погодна за вечера или лица, семеен собир да им служи на пријателите и семејството.Елегантен дизајн : елегантен изглед го прави стомна изгледа повеќе напредни, и, исто така, убав подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози