• Ново
Црвен Ѓавол 0897 Екстремни Температура HVAC/R Силикони Пломби (Јасен), 280 мл, 1 Пакет

Црвен Ѓавол 0897 Екстремни Температура HVAC/R Силикони Пломби (Јасен), 280 мл, 1 Пакет

DEN 455.76
Залиха

Износ

Температурата спектар на -60 степени Целзиусови до 400 степени Целзиусови.Одлична адхезија.Долготрајни флексибилност.Нема да попуштат, намали или кора.Растворувач се исчисти.Големината на Името : 1 Пакет | Боја : Јасно Направени специјално за HVAC/R апликации, оваа премија пломби обезбедува долготрајни, времето-отпорни печат и нуди одлична адхезија, флексибилност и издржливост.Употреба на клима, канали, furnaces, бојлери, фрижидери, отвори и повеќе.Се придржува и до метал и повеќето други градежни материјали и останува флексибилни од – 60 F да 400 F.

Декларирани својства

Најдобри предлози