• Ново
Carwiner Центар Конзола Виси Организаторот за 2011-2017 Jeep Wrangler JK JKU Внатрешни работи Складирање Додатоци Потпирач Страна Лента

Carwiner Центар Конзола Виси Организаторот за 2011-2017 Jeep Wrangler JK JKU Внатрешни работи Складирање Додатоци

DEN 287.76
Залиха

Износ

[Прилагодено Дизајн] Усвојување на 3 D технологија за скенирање на оригинал автомобил на податоци, интегрирано шприц, Центарот Конзола Виси Организатор е совршено се вклопуваат за 2011-2017 Jeep Wrangler JK/JKU. [Разумен Организатор] автомобилот складирање е мал, обично се погледне неуредна кога ќе ставете малку предмети.Инсталирање на овој потпирач за складирање кутија може да се зголеми просторот за складирање и разумно посебен простор за организирање на предмети, како што се копчиња, картички, телефон, итн; држи го сè во ред. [Високо Квалитетни Материјали] изработен од ABS пластика, материјал, организаторот кутија е да се носат-отпорни и отпорно на гребење, не е лесно да се стареење, одржување на долг животен век.Тоа е координирано со внатрешноста, која изгледа како составен дел на оригиналниот автомобил. [Лесно да се Инсталира] Нема дупчење, не pasting, без алатки, само висат складирање кутија на столовите, тоа е стабилна и не е лесно да падне. [Лесно да се Чисти] Водоотпорен материјал, кој се одвојува, тоа може да се мијат со вода и се суши веднаш. (ЗАБЕЛЕШКА : Нашата виси чување на лента, не е погоден за Jeep Wrangler JK со 115 V штекер.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил пред да го купите.).Answer : ___________________________ NOTE : Нашата виси чување на лента, не е погоден за Jeep Wrangler JK со 115 V штекер.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил пред да го купите.

Декларирани својства

Најдобри предлози