• Ново
YAHUIPEIUS Bunny Тунелот, Расклопна Складиште Тунелот Цевка со 3 Начин Bunny Криенка Мали Животни Активност Џвакање Играчки за Зајакот Хрчак Chinchilla морско свинче Gerbil Ferret

YAHUIPEIUS Bunny Тунелот, Расклопна Складиште Тунелот Цевка со 3 Начин Bunny Криенка Мали Животни Активност

DEN 871.20
Залиха

Износ

????????【ЧУВАЈТЕ ги домашните МИЛЕНИЦИ ОСТВАРУВАЊЕ】Изградена-во peepholes и сферични играчки, што виси топката на излезот од тунелот обезбедува најголема интерактивна забава, и е одличен начин да ги поттикне секојдневно вежбање и чувајте ги домашните миленичиња се движат. ???? ????【МОРКОВ МЛЕЧНИ ИГРАЧКА】Во прилог на тунелот играчки, ние, исто така, под 1 трева морков.Оваа популарна мали животни тунелот цевка носи повеќе да се забавуваат да bunny и исто така, може да се вежба мускулите на домашни миленици!.Површината на тунелот е украсена со црвена,жолта, зелена и виолетова, убава и практична.Нека вашиот кожен пал фрли, се тркалаат, и на удар или за самостојна истражување или заедно со неговите другари.Тревата морков може да дробење на забите и заштита на домашно милениче забите од зголемува и намалува на пет себе.Тунелот има 3 peephole за дополнително истражување.Земете забава со вас било каде, па вашето домашно милениче никогаш не е досадно.????????【ЗАЈАКОТ ИСТРАЖУВАЊЕ ТУНЕЛОТ】Истражување е природен инстинкт на хрчаци и зајаци.84 во (25cm), најдолго канал е 31.Поддржани од мек челик жица рамка.Таинствена, и со затворени Простори им даваат чувство на сигурност и да ги заштити од предатори како што потрага по плен.

Декларирани својства

Најдобри предлози