• Ново
Чанта Рамка, Тока за Заклучување Удобно Чанта Изработка на Метална Рамка 6Pcs за Багаж за Чанти

Чанта Рамка, Тока за Заклучување Удобно Чанта Изработка на Метална Рамка 6Pcs за Багаж за Чанти

DEN 359.76
Залиха

Износ

Погоден за заклучување кеси, заклучување може да биде фиксиран на кеса за да се спречи загуба на пари.Направен од железо, материјал, боја на проблемот чанта рамка не е лесно да се падне, трајни и удобно во рака.Оваа чанта рамка е ретро-врежан и убави и ја прави вашата торба повеќе атрактивни.Лесен за употреба, практична торба додатоци, монета чанта хардверски додатоци совршено одговара на сите видови на паричници.Ова заклучување рамка може да се користи на вечера кеси, вечер, ранци, чанти, и багаж.Функција : 1. Направен од железо, материјал, боја на проблемот чанта рамка не е лесно да се падне, трајни и удобно во рака.2. Лесен за употреба, практична торба додатоци, монета чанта хардверски додатоци совршено одговара на сите видови на паричници.3. Оваа чанта рамка е ретро-врежан и убави и ја прави вашата торба повеќе атрактивни.4. Погоден за заклучување кеси, заклучување може да биде фиксиран на кеса за да се спречи загуба на пари.5. Ова заклучување рамка може да се користи на вечера кеси, вечер, ранци, чанти, и багаж.Спецификација : Предмет Тип : Чанта Frame Specification : 6 Pcs Material : Iron Color : Роза gold Size : Прибл. 20.5 cm / 8.1in18cm / 7.1in15cm / 5.9in12.5cm / 4.9in10.5cm / 4.1in8.5cm / 3.3 in Uses : Вечера кеси, вечер, ранци, чанти, багаж, како и други хардвер accessories Features : DIY складирање торба, DIY паричник, DIY злато торба држачот за изработка на ќеси, убава и класичната пластични чанта рамка рачка, шиење дупки и лесно да се инсталира.Пакет Листата : 6 x Чанта Рамка.

Декларирани својства

Item Type:
Purse FrameSpecification
Material:
Iron
Color:
Rose gold
Size:
Approx. 20.5cm / 8.1in
18cm / 7.1in :
15cm / 5.9in :
12.5cm / 4.9in :
10.5cm / 4.1in :
8.5cm / 3.3in :
Uses:
Dinner bags, evening bags, handbags, luggage, and other hardware accessories
Features:
DIY storage bag, DIY wallet, DIY gold bag holder for making bags, beautiful and classic plastic handbag frame handle, sewing holes and easy to install.
Package List:
6 x Purse Frame :

Најдобри предлози