• Ново
ВО странска валута-09902 DIY-Накит Кафе Монети Чанта Пластични Лак Рамка Бакнеж Затворач 9x5cm Заклучување на Спојката DIY Чанта Справи со Наодите 25Pcs

ВО странска валута-09902 DIY-Накит Кафе Монети Чанта Пластични Лак Рамка Бакнеж Затворач 9x5cm Заклучување

DEN 1977.60
Залиха

Износ

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да не контактирате ако повеќе информации.is_customized : Yes.Карактеристики на производот : затворач.Објектот Дијаметар : 9cm.Објектот Висина : 1.2 см.Опис : - ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да не контактирате ако повеќе информации.- Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент.- Со разликата во measurment метод pls дозволете 1-2cm толеранција.- Пакет се вклучени : 1 Pcs/Број/set Item Спецификација : is_customized : Yes Product Карактеристики : clasp Item Дијаметар : 9cm Item Висина : 1.2 cm Item Должина : 9cm Item Тип : Накит Findings Item Тежина : 50g Material : Metal Item Ширина : 5cm Jewelry Наоди Тип : Clasps & Hooks Metals Тип : цинк Легура.

Декларирани својства

Најдобри предлози