• Ново
Mikabel Адут Сте Страшно Келнер 14 oz Патување Кафе Кригла Првенство

Mikabel Адут Сте Страшно Келнер 14 oz Патување Кафе Кригла Првенство

DEN 575.28
Залиха

Износ

ЗАГАРАНТИРАНА БЕЗ КРШЕЊЕ.Предаден во сопствени направени еколошки пакет за да се обезбеди тоа ќе пристигне совршен.ХУМОРИСТИЧНИ ПОДАРОК : За мажи или жени.За вас, мајка, татко, ќерка, сестра, дечко, девојка, сопруг, сопруга, најдобар пријател, ко-работник или некој друг за нивниот роденден, матура, или било која друга посебна прилика каде подароци и chuckle се соодветни.ОДЛИЧЕН ЗА ОДМОР ПОДАРОЦИ : Божиќ, Ханука, Kwanza, Мајки Ден, Татковци Ден, Родендени, годишнини, канцеларија подароци, наставниците подароци и било која друга причина.ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ ПЕЧАТИ : Text & Сликите се печатат користејќи скап сублимација процес на обезбедување на висок квалитет на производот, која ќе трае долго време без гребење или исчезнува.Дебела ДВОЕН ЅИД од не ' Рѓосувачки Челик помага да се задржи топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно многу подолго од просекот кригла.

Декларирани својства

Најдобри предлози