• Ново
NUK Едноставно Природни Ученик Чаша со NUK Едноставно Природни Ученик Првенство

NUK Едноставно Природни Ученик Чаша со NUK Едноставно Природни Ученик Првенство

DEN 479.52
Залиха

Износ

Промовира лесно за пиење транзиција од градите на шише за самостојно хранење.Spout е 45% пошироката за повеќе физички се чувствуваат, овозможувајќи му на бебето да расте со NUK Едноставно Природни платформа на природни хранење.Куп ергономски карактеристики, лесно да се одржи на менувачот, истури-доказ, меки силиконски spout, Anti-Colic Воздухот се Пропустливи дека помага во намалување на голтање на воздухот.Промовира лесно за пиење транзиција од градите на шише за самостојно хранење.Spout е 45% пошироката за повеќе физички се чувствуваат, овозможувајќи му на бебето да расте со NUK Едноставно Природни платформа на природни хранење.Куп ергономски карактеристики, лесно да се одржи на менувачот, истури-доказ, меки силиконски spout, Anti-Colic Воздухот се Пропустливи дека помага во намалување на голтање на воздухот.

Декларирани својства

Најдобри предлози