• Ново
Црна Елеганција Картичка Организатор Кутија - Продавници 140+ картички (не се вклучени). 7 x 9 x 9-1/2

Црна Елеганција Картичка Организатор Кутија - Продавници 140+ картички (не се вклучени). 7 x 9 x 9-1/2

DEN 551.76
Залиха

Износ

УБАВА ПОЗДРАВ КАРТИЧКА ОРГАНИЗАТОР : Организирање и класифицирање на 140+ различни картички со овој уникатен и елегантно дизајниран кутија.Се ОРГАНИЗИРА : Со 12 dividers и 24 само се лепат етикети, можете да ги организирате вашите картички според месец и датум или од прилика.Инструкции за монтажа се отпечатени на задниот дел на налепница на состојба.РАЗНОВРСНА СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : ги Користат нашите полето за да се задржи рецепти, фотографии, или сувенири заедно со вашите честитки.ДИМЕНЗИИ : Нашата поздрав картичка кутии се 9" x 9-1/2"W x 7"H и со гордост се направени во САД!. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да го вратите за враќање на парите или замена во рок од 60 дена од денот на превозот датум.Домот 9" x 9-1/2" широк x 7" високи кутија има 140+ картички.Со 12 dividers и 24 авто-лепат етикети.Картички не се вклучени.За Current Orin и Miriam Loo започна Тековната од нивниот дом во Колорадо Спрингс во 1950 година. Она што започна како e-mail-цел прибирање на средства за кампањата продажба на разгледници на локалните министри брзо да се прошири за да вклучува целосен каталог на убаво дизајниран честитки, рецепт картички и други производи од хартија.Денес Актуелните Медиуми Група ДОО нуди повеќе од 2.000 производи до милиони корисници ширум светот.Ние сме посветени на помагање на луѓето се задржи во допир со нивното семејство и пријатели преку единствен, внимателен и прифатлива подароци и картички.

Декларирани својства

Најдобри предлози