• Ново
Шминка Brushs,ПОТЕКЛО ЗАВИСТ 20pcs Дијамант Шминка Четка Поставите Окото Четка Убавина Алатки Фан Сенки во Прав Контура Убавина Козметички За Сочинуваат Алатка (Bluered)

Шминка Brushs,ПОТЕКЛО ЗАВИСТ 20pcs Дијамант Шминка Четка Поставите Окото Четка Убавина Алатки Фан Сенки во

DEN 590.40
Залиха

Износ

КОМПЛЕТЕН СЕТ ОД СУШТИНСКО ЗНАЧЕЊЕ ШМИНКА ЧЕТКИ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА ИЛИ ДОМАШНА УПОТРЕБА.Совршен шминка четка за полнење за течности, прав или креми, создавање на беспрекорна природни шминка апликација.БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ & СУРОВОСТ-СЛОБОДЕН СИНТЕТИЧКИ ВЛАКНА, ЗДРАВ & ТРАЈНИ ЧЕТКА РАЧКА.Меко чувство, секогаш ви даде природни и мазна шминка апликација.НЕ-ЛАТЕКС УБАВИНА СУНЃЕР СО TEARDROP ФОРМА.Користење на рамна дното на челото & образите, посочи на крајот е за насочување на мали области.ИДЕАЛЕН ЗА ПОДАРОК : Наменет за шминка почетници и ентузијасти како шминка четка за полнење е лесен за употреба и супериорен во квалитет по прифатлива цена, комплетен асортиман за да ви овозможува да ги чувате вашите шминка.Идеален подарок за мајка, сопруга, женски пријатели. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА и 100% пари гаранција за враќање.Купи со доверба и ќе ви се љубовта.Ако имате било каков проблем , се чувствуваат слободни да контакт.Specifications Overall должина : 18 cm Рачка материјал : пластични Четка материјал : вештачки влакна Наежвам должина : 2.5 cm Четка торба : opp bag Features We се убедени дека во иднина ќе имаат тенденција да бидат поедноставни.Од концептот на дизајнот, оваа шминка четка е внимателно обмислен и дизајниран околу "пренослив, убава и практична".Од губење на видот на материјалот на боја детали, ние сите ја сакаме нашата шминка четка и клиент-центрични концепт.

Декларирани својства

Најдобри предлози