• Ново
9 Парчиња Шминка Четка ги Покрива Патните Шминка Четка Организатор Носителот на Силиконски Козметички Четка Guard Капа за Обновливи Шминка Четка Случај за Четки за С?

9 Парчиња Шминка Четка ги Покрива Патните Шминка Четка Организатор Носителот на Силиконски Козметички Четка

DEN 431.76
Залиха

Износ

28 инчен Топло забелешки : 1.Стилски алатки : на силиконски козметички четка организаторот има стилски и светли бои : црвена, розова и виолетова, тие може да ги красат вашата шминка табела; добар квалитет го прави возможно да се применуваат за долго време и, исто така може да го продолжи животот на шминка четка.6 инчен x 5.Доволни количини и големини : овој сет содржи 9 шминка четка опфаќа, 3 бои и 3 големини за да можете да ја користите; различни големини може да се сместат шминка четки од различни големини за да се олесни организацијата на вашата шминка четки. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало димензионални отстапување. Бојата може да бидат малку различни, поради различни екранот се прикажува.

Декларирани својства

Најдобри предлози