• Ново
Се Развива Развива Сатен Широк Раб Хаубата Црна

Се Развива Развива Сатен Широк Раб Хаубата Црна

DEN 119.28
Залиха

Износ

Големи димензии, удобност одговара.Работ контрола headband функција.Висок квалитет сатен спречува кршење и frizz.Идеален за текстура на косата, ролери поставува и заштитни стилови.Firstline се Развива Сатен Широк Раб Хаубата, во црна, е голем одговара на висок квалитет на сатен хаубата за ноќно употреба.Ја Развива Сатен Широк Раб Хаубата карактеристики на раб контрола headband дизајниран да се задржи рабовите непроменети и мазна во текот на ноќта.Хаубата е идеален за густа текстура на косата, ролери сетови, екстензии, locs и заштитни стил.

Декларирани својства

Најдобри предлози