• Ново
Вежба Четка Моќност Scrubber од страна на Корисни Производи - Скара Чистење со Четка Вежба Прилог Set - powerscrubber Вежба Четка за Чистење Алатката - Печени на Храна Смена Четк

Вежба Четка Моќност Scrubber од страна на Корисни Производи - Скара Чистење со Четка Вежба Прилог Set - powerscrubber

DEN 383.76
Залиха

Износ

Сите Drillbrush Производи имаат 90 ден без прашања праша Гаранција за Парите назад.Нашите четки се професионални и квалитетни и биле тестирани и одобрени од комерцијалните средства за чистење, марини, детали продавници, и други индустрија "раце на дневни корисникот" рецензенти да биде апсолутно најдобро решение за широк спектар на чистење и чистење на задачи.Нашите Класичен 3 Парче Чистење Комплет сега со нашите обновено 5 инчи долго оригинален стил агол четка за да ви даде дополнителни чистење на власт ќе треба да се исчисти побрзо и полесно отколку кога било досега.Нашите вежба четка во прилог го прави голем griddle чистење комплет или електрична скара почиста комплет.

Декларирани својства

Најдобри предлози