• Ново
GORGECRAFT 5 Метри Цвет Скриј Лента Светло Зелена Цвет DIY Чипка Applique Шиење Занает Чипка Работ Намали за Свадба Фустани Разубавувањето DIY Партија Оркестарот Облека

GORGECRAFT 5 Метри Цвет Скриј Лента Светло Зелена Цвет DIY Чипка Applique Шиење Занает Чипка Работ Намали за

DEN 297.12
Залиха

Износ

Кожата-friendly и дише, нежна и мека текстура.Можете да ги користите во ред или поединечно, како што се одделат лесно. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Можете да шие нив на вашата перница случај ивица, свадба трим, costuming, облека, капа,маица, здолниште, манжетни на облека и фармерки, ќе најдете различни убавината и модата.Идеални за украсување костим и домашна декорација.GORGECRAFT 5 Метри Цвет Скриј Лента Светло Зелена Цвет DIY Чипка Applique Шиење Занает Чипка Работ Намали за Свадба Фустани Разубавувањето DIY Партија Оркестарот Облека Бренд : GORGECRAFT Материјал : Полиестер Функција : ❤[РОУЗ ЧИПКА НАМАЛИ СПАКУВАНИ] : Пакет доаѓа со 5 метри' шарени зголеми украсување чипка.Симпатична роуз се добри украси за вашиот DIY проекти. ❤[РОУЗ ЧИПКА НАМАЛИ СПАКУВАНИ] : Пакет доаѓа со 5 метри'colorful се зголеми украсување чипка. ❤[ЛЕСНО ДА се НАМАЛИ & КОРИСТЕТЕ] : Може да се намали и да се користат поединечно, постојат околу 450 мали роуз , едноставна и великодушни.Кожата-friendly и дише, нежна и мека текстура.Идеални за украсување костим и домашна декорација.Многу издржливи, меки и удобни допир.Можете да ги користите за декорација на вашиот headband и капа да се направи уникатен.Многу издржливи, меки и удобни допир.Симпатична роуз се добри украси за вашиот DIY проекти ❤[ТРАЈНИ METERIAL] : Ова се зголеми украсување чипка е изработен од полиестер. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Можете да шие нив на вашата перница случај ивица, свадба трим, costuming, облека, капа,маица, здолниште, манжетни на облека и фармерки, ќе најдете различни убавината и модата. ❤[ТРАЈНИ METERIAL] : Ова се зголеми украсување чипка е изработен од полиестер.

Декларирани својства

Најдобри предлози