• Ново
5-Pack Polka Точки Дизајн Храмови Читање Очила за Жените Вклучуваат Сонце

5-Pack Polka Точки Дизајн Храмови Читање Очила за Жените Вклучуваат Сонце

DEN 383.76
Залиха

Износ

Ви благодариме!.Ви благодариме!Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Спецификација : Рамка ширина : 5 3/8" (136mm) Рамка висина : 1 1/4" (32-милиметри) Храм должина : 5 5/16" (130mm) Леќа ширина : 1 7/8" (48mm) Леќа висина : 1" (26mm) Мост (DBL) : 17mm(11/16") Класичен облик рамки, изгледа добро на секое лице.МОДЕН ДИЗАЈН : Читање очила за мажите и жените најмногу се на возраст. 5 пакет на 1 ниска цена пролет зглоб читање очила.Задржи еден пар на вашето биро, во вашата торба, и во вашите омилени читање места.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Најдобри предлози