• Ново
SIGVARIS Мажите Движење Cushioned Памук 360 Затворени Пети Теле-Високи Чорапи 20-30mmHg

SIGVARIS Мажите Движење Cushioned Памук 360 Затворени Пети Теле-Високи Чорапи 20-30mmHg

DEN 1650.24
Залиха

Износ

КОЛЕНОТО ВИСОКА КОМПРЕСИЈА : Sigvaris Движење Cushioned Памук компресија чорапи се лесен начин да се заштитат стапалата и се идеални за секојдневна облека.Бидете себе си.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.УДОБНО ПАМУК : Ќе сакаат да го носат овој sock секој ден се должи на нивната мека и дише изградба.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Примање на највисоко ниво на удобност со екстра поместена единствена, пета и пети, и breathability.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа неверојатно удобно дизајн им помага на промовирање нога здравје и обезбедува ослободување од низа на симптоми. "Во живо вашиот живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози