• Ново
2 Парче Црн Мермер Керамички Coasters за Пијалаци,Плоштад Coasters за Маси Абсорбента Увеселителен парк Поставува

2 Парче Црн Мермер Керамички Coasters за Пијалаци,Плоштад Coasters за Маси Абсорбента Увеселителен парк Поставува

DEN 1651.20
Залиха

Износ

Материјал : Увеселителен парк поставени се направени од керамички,кондензација,влага и вода ќе бидат заробени природно рамките на керамички материјали.Плута поддршка може да го спречува гребење.Големина : Плоштадот увеселителен парк големина е 3.7x3.7 Инчи,и дебелината на увеселителен парк е 0.3 инч.Одговара на сите типови на чаши и чаши.Функција : Мазна керамика на површината овозможува чаши,пијалаци или шишиња никогаш да не се движете надвор.Заштитете го вашиот чаши повеќе безбедно.Креативна Декорација : Керамички Плута Coasters има уникатен модел може да ги красат вашата кујна,дневна соба,спална соба и студија соба,го прави вашиот дом повеќе енергија и мајсторство.Подарок : Coasters собата може да се користи голем подарок за вашите пријатели,родители,семејство, за секој посебен празник.Увеселителен парк во собата е направен од керамички и плута,тоа може да го спречува гребење,овозможува чаши никогаш да не се движете надвор,заштита на вашата чаши повеќе безбедно.Плоштад увеселителен парк големина е 3.7x3.7 инчен и 0.3 инчи дебела.Оваа големина е погодна за сите видови чаши.Ние ви обезбеди толку многу уникатни модели,секој од моделот може да прави вашата домашна декорација убава и прекрасна.Кога празник доаѓа,можете да го изберете ова увеселителен парк како подарок на вашето семејство,пријатели,соученици.Како што Роденден,Божиќ,Housewarming Партија,Денот на Вљубените, и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози