• Ново
Yijunmca 5000pcs Табела Confetti 2.5 cm Круг Confetti Точки Фолија Растера Confetti Ткиво Метален Хартија Кругови Confetti Исполнет Балони за Свадба Фрли Роденден Материјали DIY Декорација, З

Yijunmca 5000pcs Табела Confetti 2.5 cm Круг Confetti Точки Фолија Растера Confetti Ткиво Метален Хартија Кругови

DEN 191.76
Залиха

Износ

✔Ќе добиете за 5000pcs Круг Confetti. ✔Материјал : Гравури. ✔2.5 cm/ 1 инч во дијаметар. ✔Погодни прилики како славенички атмосфера, декорација за свадба, роденден, булчински туш, Денот на Вљубените, бебе туш, партии и други. ✔Може да се применува како маса декорации, направи шарени confetti балони или да ги стави во подарок кутија, јасно шишиња, како полнила, фрли овие како свадба sprinkles или транспарентни плик за декорација.Карактеристики : Хартија Confetti Кругови, Свадба Партија Оркестарот и Табела Оркестарот.Количина : за 5000pcs.Големина на : 1 инчен/2.5 cm Тежина : 50g/ 1.76 оз Боја : Златна Хартија круг точки исто така, може да се примени како маса декорации, можете да направите вашиот сопствен confetti балони со нив, и можете да ги стави во envelops или подарок кутии, јасно шишиња, како полнила.Пакетот Вклучува : 50g Злато Партија Confetti.

Декларирани својства

Најдобри предлози