• Ново
Intel Pentium D SL8CP 2.8 GHz / 2М / 800 Серија 820

Intel Pentium D SL8CP 2.8 GHz / 2М / 800 Серија 820

DEN 688.32
Залиха

Износ

За луѓето кои работат на повеќе бара апликации истовремено, Intel Pentium D процесор Intel е склопот на десктоп процесор.Корисниците денес да имаат високи очекувања за нивниот КОМПЈУТЕР перформанси и Intel Pentium D процесор испорачува.

Декларирани својства

Најдобри предлози