• Ново
Автомобил Телефон Држачот за Монтирање - Универзална за Автомобил Воздух Излезот Мобилен Телефон со Сите Мобилни Телефони паметен Телефон Автомобил Рацете Слобод

Автомобил Телефон Држачот за Монтирање - Универзална за Автомобил Воздух Излезот Мобилен Телефон со Сите Мобилни

DEN 335.76
Залиха

Износ

Стави долу и се стега тоа, извади тоа и ослободување на тоа, автоматски се прилагоди на целиот процес, едноставен и брз Силикони заштитна подлога, не се лизга, отпорно на гребење, стабилна, не му наштети на воздух излезот е Применливо бренд : Општо Применливи модели : Општо Применливи сцена : автомобил Големина : 12. 【Совршена заштита】 Нашиот мобилен телефон носител е направен од високо-густина на силиконски материјал со одлична еластичност.Опис : Пакетот вклучува : 1 x автомобил заградата Две силиконски канџи обезбеди силна триење и стабилност, што овозможува телефонот да се минимизира власт.2 инчен мини пакет. 【Безбедно одржување】Овој автомобил телефон носителот има дебел оружје со вграден не се лизга гумени влошки, така што на автомобилот носителот може да го држете вашиот телефон цврсто.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате директно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со соодветно решение.【Безбедна и стабилна инсталација】 автомобил телефон носителот може да биде лесно и цврсто поврзан со автомобил се пропустливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози