• Ново
TOLUON Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Пропустливи Клип Автомобил Телефон Носителот Магнетни Надгради 360° Прилагодливи Пропустливи Клип Автомобил Моби?

TOLUON Автомобил Телефон на Држачот за Монтирање на Пропустливи Клип Автомобил Телефон Носителот Магнетни Надгради

DEN 229.44
Залиха

Износ

【360° на Ротација】 Вие не само што може да го подесите вашиот телефон агол на гледање преку 360° ротирачки дизајн, можете исто така да прилагодите четири завртки на предната страна за подобро да го поставите вашиот телефон. 【Алуминиумски Материјал】Направени од алуминиум и ABS, автомобилот телефон носителот, тоа изгледа текстура и тешки. 【Стабилна】Со 5 вградени висококвалитетни магнети, во подножјето на планината и вашиот телефон останат фиксни и не се движат.Без разлика на тоа колку swiveling или ротација ќе го направите, тоа гарантира дека вашиот паметен телефон, секогаш ќе останат во вашата преферирана позиција. 【Универзална Големина за Сите Телефони 】телефонот држач е погоден за сите телефони.Тоа е 360 степени прилагодливи, кои можат да ги задоволат вашите користење на различни потреби. 100% Задоволни : Ние обезбедуваме 24 Часа/7 Дена услуга.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози