• Ново
Mlnghua Супер Адсорпција Телефон Носителот, Вшмукување Чаша Phone Држач со 12in Долго Рака, за во Автомобил Светларникот Табла Шофершајбната Hands-Free Клип Мобилен Телефон Но?

Mlnghua Супер Адсорпција Телефон Носителот, Вшмукување Чаша Phone Држач со 12in Долго Рака, за во Автомобил

DEN 1533.60
Залиха

Износ

5 инчи и pivots на 260-степен лак за различни монтажа позиции.Изберете го аголот на кој сакате. На телескопски рака се протега од 4-6.Ротирачките топката заеднички ви овозможува да го видите вашиот телефон и во хоризонтален и во вертикален режим. [Удобно и Безбедно Возење]Овој автомобил држач за мобилен телефон кој има високо еластична топка-заеднички 360° на ротација кој овозможува бесконечна агли на гледање.Тој нуди 24-часовна услуга.[Супер Адсорпција Телефон Носителот]Лесно One Touch механизам ви овозможува брзо да се качи и да ги отстраните од вашиот телефон со една рака.Позицијата на вашиот телефон во совршен агол за да уживате во една порелаксирана и побезбедно возење.Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања. [Универзална Монтажа]Има сите телефон и случајот комбинации од 2.Добредојдовте на Mlnghua продавница.Нашите производи се внимателно избрани за да ви даде подобро купување искуство и да уживате во удобноста и уживањето на шопинг!Опис на производот : 1.

Декларирани својства

Најдобри предлози