• Ново
Zgs78hh 3-Ниво PP Cupcake Стојат Десерт Плоча,Торта и Овошје Бонбони Екранот Кула за Дете Роденден Чај Партија Бебе Туш Служат Лента

Zgs78hh 3-Ниво PP Cupcake Стојат Десерт Плоча,Торта и Овошје Бонбони Екранот Кула за Дете Роденден Чај Партија

DEN 551.76
Залиха

Износ

✿Исклучителна изработка, мазна површина.Тоа може да се користат за салати, десерти, колачи, итн.Голема вечера плочи или може да се користи како служат послужавник за порција салата, храна, мезе јадења или кафе на маса. ✿Lightwight вечера плоча за лесно складирање, елегантен дизајн додадете елегантен и природен елемент на вашиот вечера табела. ✿Совршен за прикажување на вашиот кујната countertop или трпезариска маса без да се води до многу простор. ✿Совршен за семејни дружења, забави, свадби, барови и ресторани, итн. ✿На храна плоча е направен од високо - квалитетен материјал, така што тие се безбедни за вашето здравје.Совршен за појадок, ручек, вечера, ужина, зеленчук, крекери, сирење или мезе.Спецификација : Материјал : PPColor : Зелена/Розова/White Size : Прибл. 9.84x12.20inch(25x31cm)Пакетот Вклучува : 1 Сет Торта Standnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани својства

Material:
PP
Color:
Green/Pink/White
Size:
Approx. 9.84x12.20inch(25x31cm)
Package Includes:
1 Set Cake Stand
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Најдобри предлози