• Ново
Вестон Мастило Искинале Искинати Метал Графички Decal со Сива Злото Черепи

Вестон Мастило Искинале Искинати Метал Графички Decal со Сива Злото Черепи

DEN 1660.80
Залиха

Износ

48" w x 13" h - РЕФЛЕКТИВЕН.Рефлексивни Графички.Се продаваат како збир на 2. Лесно да се Примени.Нема Да Им Наштети Боја.Искинале Искинати Метал Графички Decal со Сива Злото Черепи од Вестон Мастило.Искинале Искинати Метал decal колекции се работи само за нешто што сакате да додадете екстра дека изглед.Имаме и други димензии се наведени и голема работа за Камиони, Автомобили, Мотоцикли, Велосипеди, Шлемови, Golfcarts, АТВ, Off road возила, ЏИП, или нешто со мазна, рамна површина.Дизајнирани и произведени од страна на Вестон Мастило користење на највисок квалитет на материјали и најновата технологија на печатење.Нови бои, исто така, се прошири на животот на графички за годините што доаѓаат, без било исчезнува.Овие decals се направи голема фабрика замена опција за секој во потрага за нешто допир полично.

Декларирани својства

Најдобри предлози