• Ново
НИ Знаме Крилата се Пропустливи Decal Налепница Покрие Трим Надворешност Додатоци за 2007-2018 Jeep Wrangler JK JKU 2&4 Врата (Пакување од 2) (Портокалова)

НИ Знаме Крилата се Пропустливи Decal Налепница Покрие Трим Надворешност Додатоци за 2007-2018 Jeep Wrangler

DEN 479.76
Залиха

Износ

Апликација За Jeep Wrangler JK JKU 2&4 Врата 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018. Високо-квалитетни материјали - Направен од висок квалитет на винил и со намалување на супер прецизност.Токму сечат за да одговараат за Jeep Wrangler Џ.К.Промените се чувствуваат и изгледот на вашиот Wrangler без големи трошоци.Лесно да се инсталира - Чистење на вашата страна крилата се пропустливи е потребно пред инсталација.Користете спреј шише со вода за да се навлажни пропустливи помага брзо инсталација,со Воздух Пуштање во балон за бесплатна инсталација.Предност - Додаде уникатен допир на вашиот автомобил со нашите Американското знаме страна крилата се пропустливи decals.Оваа налепница исто така штити од гребнатини,Прикажи ги исклучите вашиот патриотизам, каде што некогаш и да одите!.Задоволителна услуга - Ако не сте задоволни со нашите производи.Можете да побарате целосна наплата во рок од 30 дена за поддршка на 12 месеци гаранција.Професионална и искрена услуга ви овозможува да купите без ризик!.Примена : За Jeep Wrangler JK JKU 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018.Лесен за инсталација : 1.Чистење на вашата страна крилата се пропустливи е потребно пред инсталација.2.Користете спреј шише со вода за да се навлажни пропустливи помага брзо инсталација.со Воздух Пуштање во балон за бесплатна инсталација.

Декларирани својства

Најдобри предлози