• Ново
Шатл XPC AIO P51U 15.6 Multi Touch Сите-во-Едно Fanless Barebone PC Вградени Intel Celeron 4205U Не Ram меморија Нема HDD/SSD Не OS IP54 Заверена VESA Компатибилен

Шатл XPC AIO P51U 15.6 Multi Touch Сите-во-Едно Fanless Barebone PC Вградени Intel Celeron 4205U Не Ram меморија

DEN 14159.76
Залиха

Износ

На P51 U е fanless, разновиден сите-во-едно КОМПЈУТЕР со 15. 0 USB Тип А Производителот 3-годишна Гаранција и слободен живот техничка поддршка.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.

Декларирани својства

Најдобри предлози