• Ново
WYHDY Девојки Тим Основниот Долг Ракав Танц Leotards за Балет Dancewear

WYHDY Девојки Тим Основниот Долг Ракав Танц Leotards за Балет Dancewear

DEN 383.28
Залиха

Износ

【Материјал】90% Памук, 10% Spandex, висок квалитет.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само. 【Професионални денс дизајн】Круг вратот,лажичка назад,балет нога намали,лесно да се стави на.Има многу простор, висока еластичност, мама' s најдобар избор за танц класа & училиште тим пракса. 【Удобно Да се Носат】Мека ткаенина, кожа пријателски, погрижете се вашето дете е удобно за време на вежбање.Долг ракав дизајн, заштита на деца раце во движење.Нека мајка остатокот увери. 【Прилики】Танц балет леотар е возраста за 2-12 Години.Одличен за детска деца девојки танц балет, gymnastic и скејт, танц пракса и каузална носат, итн.Исто така добар подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ и Роденден. 【Внимание】Рака мие со ладна вода препорачуваме, хлор,не железо, висат сува.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе бидат одговорни за вас да го реши секој проблем.Soft & дише.Повеќе кожата афинитет.Има добар пот апсорпција способност.Кожата-пријателски.Поудобно.Чувајте се исуши.Висока еластичност.Совршен заврши околу колковите.Да не се види преку.

Декларирани својства

Најдобри предлози