• Ново
Acumen Диск 1 да 1 Двоен Слој Копирање Лесно CD DVD Duplicator Писател Копир Кула

Acumen Диск 1 да 1 Двоен Слој Копирање Лесно CD DVD Duplicator Писател Копир Кула

DEN 3576.00
Залиха

Износ

Секој пат кога машината е вклучена, тоа ќе се направи само-дијагностика за да бидете сигурни дека сите компонента е да работи правилно.Гори брзини се прилагодливи и други стандардни мени функции се достапни за напредни корисници.Вклучувајќи продавницата купи или изнајмување дискови.Опремени со user-friendly LCD интерфејс, копија кула изгореници CD и DVD дискови во оптимална брзина секој горат циклус.Тоа е целосно самостојна систем, па можете да го користите било каде што ќе имаат моќ.Авто Извор Диск Анализа, Господар Грешка Доказ,Копирате, Тест, Потврди, и да се Споредат функции достапни.ИНТУИТИВЕН LCD ЕКРАН со Големи лесно може да се прочитаат LCD дисплеј овозможува пристап до сите функции со употреба на четири едноставни копчето.Пристап, чување и споделување на дигиталните датотеки никогаш не била оваа лесно и забавно.Професионална duplicator од Acumen Диск го прави сето тоа на молња брзина до највисоко ниво за DVD горење.Duplicator кои лесно може да поддржува до вашите дигитални датотеки, вклучувајќи слики, музика, документи, податоци, и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Сите што треба да направите е ставање во дискови.

Декларирани својства

Најдобри предлози