• Ново
Мо GC Директно Читање Чип NGC за Nintendo Gamecube Игра Конзола Користи за Modding Gamecube Конзоли NGC Директно Читање Чип

Мо GC Директно Читање Чип NGC за Nintendo Gamecube Игра Конзола Користи за Modding Gamecube Конзоли NGC Директно

DEN 442.80
Залиха

Износ

Објектот е со добар квалитет.Тестирање пред превозот.САД се Проценува Време на Испорака : 7-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на електронските компоненти.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Забелешка : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Боите може да биде мала разлика за различни monitor display.

Декларирани својства

Најдобри предлози

ЈУН Само за Наводнување Колонист,Автоматско Наводнување Уред со Бавно Ослободување Контрола Вентил Прекинувач,Растенијата
  • Ново

ЈУН Само за Наводнување Колонист,Автоматско Наводнување Уред со Бавно Ослободување Контрола Вентил Прекинувач,Растенијата

DEN 1341.60

Инсталирање на растенијата waterer да го полни шишеⅲ.Се се уште им пречи и се грижи кои се грижат вашите цве