• Ново
4 - Црвена 12 Инчи Гуми Премиум Ролери Тркала Автомобил Dolly Топката Лежишта Скејт Прави се Движи Автомобил Лесно Мебел Двигатели

4 - Црвена 12 Инчи Гуми Премиум Ролери Тркала Автомобил Dolly Топката Лежишта Скејт Прави се Движи Автомобил

DEN 4661.52
Залиха

Износ

4 Тешки Премиум двојно топката имајќи возило dollies (секоја со 4 двојна имајќи вртливата casters, со сопирачките на 2 тркала по dolly).Големина/Димензии : Капацитет : околу 1.500 кг секој (6,000 lbs вкупно рамномерно распоредени), плочи се 15-3/4" широк x 12" долго, 3" дијаметар тркала.Радијална топката имајќи тркала оски за непречено туркање (а другите не ова!).Тешки прав обложени дебели дијамант плоча челична конструкција, силна поликарбонат површината двојна имајќи тркала casters; секој dolly има рачка за лесно носење и виси.Одлично за продавници, гаражи и изложбените салони, овие dollies ви овозможи да се движат автомобили, камиони, приколки, бродови, трактори, atv настана, мотоцикли, авиони, мебел, опрема и повеќе.Направени од цврст дијамант плоча челик со заштитен црвениот прав грб заврши.Ве молиме имајте предвид тие се high-end dollies, дизајниран за лесно ракување.Тркала имаат двојна топката имајќи вртливата дизајн и мазна возен радијална топката имајќи оски кои обезбедуваат лесно, мулти-насочен движење кога вчитан.Во споредба со огромен отпор ќе се движат со заеднички еден имајќи dolly, нашата премиум имајќи оски ќе ти се тркалаат со многу помалку сила.Одлично за продавници, гаражи и изложбените салони, овие dollies да можете лесно да се движат автомобили, камиони, приколки, бродови, трактори, atv настана, мотоцикли, авиони и многу повеќе.Секој dolly, мерење околу 12" x 16", е оценет за околу 1.500 кг.и вклучува практично се справи.

Декларирани својства

Најдобри предлози