• Ново
На Север се Соочуваат Жените Mossbud Изолирани Реверзибилна Паркови

На Север се Соочуваат Жените Mossbud Изолирани Реверзибилна Паркови

DEN 4294.80
Залиха

Износ

Руно.РЕВЕРЗИБИЛНА ПАРКОВИ.Двоен-up на вашите покриеност со Жените Mossbud Изолирани Реверзибилна Паркови.Одликувајќи се со ветрот-отпорни, вода-отвратителен надворешноста и кадифен руно внатрешни работи, овој паркови-должина на грб ќе ве натера да сакате за постудено време.РЕЦИКЛИРАН НАДОЛУ ИЗОЛАЦИЈА.Се на студено со супериорна топлина благодарение на 80 грама Heatseeker Еко-70%-рециклиран полиестер изолација.Ќе остане топло — дури и во влажни временски услови.РЕЦИКЛИРАН МАТЕРИЈАЛ.Направен од рециклирани ткаенини, ова високо правец-отпорни вест обезбедува пријатна комфор за удобно ноќевања или авантура дена.Лесно да се грижи за и лесно да се носат, ќе ви се допаднат напор изгледаат и се чувствуваат каде и да одите.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Со ласкави форма и доволно мобилност, оваа јакна е совршен за лесно да носат или дели нагоре.Дали за еден неврзан се погледне во градот или активни дена во пустината, ќе искуство слобода на движење преку рамената и градите.НАДВОРЕШНА ФЛЕКСИБИЛНОСТ.Никогаш не престануваат да се Истражува со внимателен функции кои ви помагаат да одите понатаму — останете покриени и во комплет со центар пред zip и да ја задржите вашите предмети безбедно со secure-zip, кант страна џебови.

Декларирани својства

Најдобри предлози