• Ново
VALISY Lead-Free Современите 2-се Справи со Масло Протри Бронза Бања Потоне Тапа, 4 Инчен Centerset Бања Тоалетот Суета Поставени Чешми за Бања Тоне со Pop-up се Исцеди и Вода на Цре

VALISY Lead-Free Современите 2-се Справи со Масло Протри Бронза Бања Потоне Тапа, 4 Инчен Centerset Бања Тоалетот

DEN 1007.76
Залиха

Износ

Pop-up Мозоци Spout Висина : 5.51",Spout се Постигне : 4.72".Exraordinary Квалитет : Олово-слободни материјали.Капе-Слободен керамички диск кертриџ со 500,000 пати циклус тестирање обезбедува трајни резултати во секојдневниот живот.Хуманизирано Карактеристики : Масло Протри Бронза Заврши. 360° вртливата висок лак spout го прави вашиот чистење на задачи многу полесно. 2 справува со дизајн за контролирање на проток на вода и температура прецизно.Кавга-бесплатно Пост-продажна Поддршка : Живот време делови замена гаранција и 100% Гаранција за Парите Назад во рок од 12 месеци.Ако има било какви проблеми, ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, без двоумење,и ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Рачка материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Се спротивстави на ' рѓа и Лесно да се чисти без tarnishing,corroding,или flaking off.Вентил : Керамички Диск Кертриџ.Се обезбеди вода струја излегува без проблеми без да се капе и протекување.Вода Режим : Поток.Водата Функција : Мешани Топла и Ладна.Вода Притисоци : Минимална 0.5 bar, 1.0 бар препорачува.Вкупна Висина : 8.26. Spout Висина : 5.19. Spout Се Постигне : 4.84. Бања Тапа.Pop-up Мозоци.Вода Црева.Moungting Додатоци.Купи VALISYs чешми со доверба!.

Декларирани својства

Најдобри предлози