• Ново
HSIYE Тапа Слив Тапа Црна Бања Потоне Миксер Допрете Месинг и Jade Високи Миење Слив Единствена Славина се Справи со Една Дупка Кран за Бања,Стил 3,Кина

HSIYE Тапа Слив Тапа Црна Бања Потоне Миксер Допрете Месинг и Jade Високи Миење Слив Единствена Славина се

DEN 7488.00
Залиха

Износ

ЖИВОТОТ УЖИВАЈТЕ : Модерна исклучителна домашни и комерцијални дизајн допрете погоден за стандард кујна допрете.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : детали за инсталација водство.DIY заврши во рок од 30 минути.Исто така одговараат за водоводџија замена.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : млазницата со aerator филтер, - прилагодлив за двојно тоне и тешко да се постигне места, исто така, направи за заштеда на вода и splashless.Издржливи : бакар направени, подолготрајни керамички диск вентили го прави Долг Живот Трајни и Нерѓосувачки.Издржливи хром полиран се направи здрав и мода во потрага.Производот доаѓа со 5 година производителот.ЖИВОТОТ УЖИВАЈТЕ : Модерна исклучителна домашни и комерцијални дизајн допрете погоден за стандард кујна допрете.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : детали за инсталација водство.DIY заврши во рок од 30 минути.Исто така одговараат за водоводџија замена.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : млазницата со aerator филтер, - прилагодлив за двојно тоне и тешко да се постигне места, исто така, направи за заштеда на вода и splashless.Издржливи : бакар направени, подолготрајни керамички диск вентили го прави Долг Живот Трајни и Нерѓосувачки.Издржливи хром полиран се направи здрав и мода во потрага.Производот доаѓа со 5 година производителот.Стил : Contemporary Installation Тип : Дек Mounted Weight По Пакет :

Декларирани својства

Најдобри предлози