• Ново
Загатка Аутизам Свеста Drawstring Ранец Спорт Салата Sackpack Отпорен На Вода String Торба

Загатка Аутизам Свеста Drawstring Ранец Спорт Салата Sackpack Отпорен На Вода String Торба

DEN 429.12
Залиха

Износ

Издржливи : Оваа салата торба drawstring ранец е направен од w Water-отвратителен саќе мрежа направени од полиестер влакна, отпорен на вода, што ќе ви овозможи да се стави на вашата крпи и влажна облека во вашиот пливаат торба без да остават зад себе.3 инчи, ранец има доволно простор за потрошен материјал за еден ден use - трчање, шорцеви, кошула, списанија, телефонски и неколку други предмети.Дизајн : главен џеб со drawstring отворање и затворање, мал патент џеб внатре, и голем патент patch џеб на предната страна на телото.

Декларирани својства

Најдобри предлози