• Ново
Девојки Ранец 911 Сад Никогаш Не Заборавајте 11 Септември Салата Работа Торба Drawstring Торба Медиум Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патување Салата Cinch Отпу?

Девојки Ранец 911 Сад Никогаш Не Заборавајте 11 Септември Салата Работа Торба Drawstring Торба Медиум Лесни

DEN 600.00
Залиха

Износ

Големина : 18.На cinch торба може да биде Машина за Перат да заштедите време и тоа суши брзо, совршена како за патување додатоци.Примена : Спортска Торба, Патна Торба, Секојдневно Торба, Спортска Торба, Училишни Торби, Јога И Кеси.Големина : длабоко торба и мерки 35 см (должина) x 47 см (висина).Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Удобно Дебели Strapes : Секоја торба е опремен со 8мм дебели drawstrings спречува од копа во рамената.На задната страна е мрежа нето така може да обезбеди одлична Вентилација.СТИЛСКИ : Достапен во многу различни бои и може да се користи од страна на луѓе во различни возрасти, исто така, Сајбер понеделник, Бокс Ден, бројте,Црн петок,денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките совршен подарок за пријатели и членови на семејството.Оваа string ранец може да ви помогне да се задржи на работи издвоени и лесно да се најде.Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.Погоден За Различни Прилики : Лесно за чување на работи и да ги однесе надвор , Тоа ги задоволува вашите видови на потреба од различни occassion.

Декларирани својства

Најдобри предлози