• Ново
Природата Љубовник Средина Свест - Не фрлаат Отпадоци Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црна

Природата Љубовник Средина Свест - Не фрлаат Отпадоци Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црна

DEN 742.80
Залиха

Износ

Ние сме САД базирани со печатење партнери.Големина : 15x17".Ве молиме овозможи време за нашиот квалитет преглед проверки.Пешачење Drawstring Ранец, Торба : Зачувате Critter, ве Молиме да Не фрлаат Отпадоци цитат скакулец бубачка со забава, зачувување на животната средина порака да се задржи на нашиот град, држава, национални паркови, и земјата се чисти.Максимална тежина : 33lbs (15kg).Пешачење Drawstring Ранец, Торба : Зачувате Critter, ве Молиме да Не фрлаат Отпадоци цитат скакулец бубачка со забава, зачувување на животната средина порака да се задржи на нашиот град, држава, национални паркови, и земјата се чисти.22 мл/yd2 +/- 5% (245 г/м2 +/- 5%) - Максималниот лимит на тежина – 33lbs (15kg) Комбинираат својата љубов за живописни графики и спортски стил со кул drawstring торба.Удобно Близнак Памук се Справува со подготви кабелот врвот затворање и тесен, за разлика рамо ремени.2 cm)- Ткаенина тежина во САД : 7.Ве молиме овозможи време за нашиот квалитет преглед проверки.Две-двострано печатење за совршен подарок!Стилски, зашеметување присутни дека "одговара" на сите!Се користи за на плажа, пешачење, кампување, библиотека, салата, училиште, во текот на ноќта викенд или патување носат-на!.

Декларирани својства

Најдобри предлози