• Ново
Пешачење Логорување на Отворено Пустината Цитирам - Wifi Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црна

Пешачење Логорување на Отворено Пустината Цитирам - Wifi Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црна

DEN 742.80
Залиха

Износ

Удобно Близнак Памук се Справува со подготви кабелот врвот затворање и тесен, за разлика рамо ремени.Печатени, се сече, и рака-пораби од нашите во куќата тим - Близнак памук рачки - Drawstring затворање - 100% откачи полиестер платно Големина : една големина 15" x 17" (38.Пешачење Drawstring Ранец, Торба : Ајде да Талкаат Каде Wifi е Слаба.Максимална тежина : 33lbs (15kg).Салата торба, drawstring торба или ранец?Повик за тоа како ви се допаѓа! -Тоа е мора да се има салата од суштинско значење дека може да се носи како ранец со drawstring затворање на врвот, и тесен, за разлика рамо ремени.Смешно образовни пустината пешачење скитник цитат велејќи дека за geek nerd backpackers.Големина : 15x17".Смешно образовни пустината пешачење скитник цитат велејќи дека за geek nerd backpackers.Пешачење Drawstring Ранец, Торба : Ајде да Талкаат Каде Wifi е Слаба.Материјал : 100% откачи полиестер.22 мл/yd2 +/- 5% (245 г/м2 +/- 5%) - Максималниот лимит на тежина – 33lbs (15kg) Комбинираат својата љубов за живописни графики и спортски стил со кул drawstring торба.Ве молиме овозможи време за нашиот квалитет преглед проверки.Обичај Печатени Рака Прегледано - Ние сме САД базирани со печатење партнери.Ние сме САД базирани со печатење партнери.2 cm)- Ткаенина тежина во САД : 7.Кул идеја за опстанок образование инструктор, парк ренџер водич, пустината учител, ultralight backpacking camper, летен камп советници, или ден турист кој сака отворено природа.

Декларирани својства

Најдобри предлози