• Ново
Новиот Drawstring Ранец Кактус Аризона Знаме Салата String Торба Спорт Вреќа Складирање Торба За На Плажа Knapsack

Новиот Drawstring Ранец Кактус Аризона Знаме Салата String Торба Спорт Вреќа Складирање Торба За На Плажа Knapsack

DEN 623.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал Е Направен Од Високо-Густина Сите-Полиестер Казна-Мушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.Спортски Ранец Има Главната Преграда За Складирање На Фитнес Опрема, Спортска Опрема, Облека, Чевли, Влошки И Други Предмети. 1 Внатрешни Патент Џеб, 1 Пред Патент Џеб И 1 Задниот Дел Патент Џеб Ви Овозможи Со Доволно Простор За Сместување И Организирање На Вашите Лични Предмети, Како Што Се Телефони, Клучеви, Лични Карти, Паричници, Итн.Нашите Ранци Се Унисекс И Погодна За Различни Спортови, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Одмор, Патување, Јога, И Работи.Тоа Е Исто Така Погоден За Секојдневна Употреба, Како На Пример Купување, Одење На Работа, Се Случува Надвор, Итн.Солиден, Лесни, Свитлива, Компактен И Не Заземаат Простор, Лесно Да Се Носат И Практични.Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина.Ширина (36cm) Должина (42cm).Совршена Големина За Вршење На Разни Лични Предмети За Фитнес И Спортски.На Drawstring Затворање Двојки Како Рамо, Рака, Која Може Да Се Ослободи Рацете И Ублажување На Рамо Притисок.

Декларирани својства

Најдобри предлози